Det ser ud til, at du anvender en gammel browser. Dette kan indebære, at siden ikke fungerer efter hensigten.
På lager til omgående levering
Crotchless Lace Bikini Set
Ingen anmeldelser
179 kr.
  • Sensuelle blonder
  • Størrelse S/M & M/L
  • Sæt med BH og trusser
  • Åbent i skridtet, perfekt til spontan sex
  • Justerbare bånd
  • Eye candy /Godt for øjet
Læs mere om produktet
Størrelsesguide
StorlekSMLS/MM/L
Storlek34-3638-4042-4434-3840-44
BH-kupaA/BB/CC/DA/BB/C
Byst (cm)81-8686-9191-9781-8691-97
Midja (cm)61-6666-7171-8161-6671-81
Höfter (cm)86-9191-9797-10286-9197-102
Insida ben (cm)8889908990
Rise (cm)18-1919-2020-2219-2020-22
Vikt (kg)40-5555-6565-7545-6060-75
Diskret levering100 dages returpolitik1 års garanti
Bestiller du før kl. 14.00, bliver ordren sendt samme dag!

Produktbeskrivelse

Sensuelt sæt med bh og g-streng.
Både bh og den bundløse g-streng har romantiske smukke blonder.
For at øge den sensuelle følelse, har bh’en flere dobbeltbånd, der understreger brysterne. Bh stropperne er justerbare.

KORTE DATA

Detaljer

SKU
BAC3137-BLKML

anmeldelser0

Anbefalede produkter

Relaterede produkter

DU FORTJENER BEDRE SEX!
din vogn
  • For nylig set

Din indkøbsvogn er tom!

Samlet rabat
0 kr.
I alt inkl. skat
0 kr.
Gå til kassen