Det ser ud til, at du anvender en gammel browser. Dette kan indebære, at siden ikke fungerer efter hensigten.
På lager til omgående levering
Hofteholder Sæt med Blonder og Sløjfer
Ingen anmeldelser
229 kr.
  • Størrelse S/M & M/L
  • Sæt med BH, trusser og hofteholder
  • Med flotte blondedetaljer
  • Justerbare bånd
  • BH med åben skål
  • Eye candy /Godt for øjet
Læs mere om produktet
Størrelsesguide
StorlekSMLS/MM/L
Storlek34-3638-4042-4434-3840-44
BH-kupaA/BB/CC/DA/BB/C
Byst (cm)81-8686-9191-9781-8691-97
Midja (cm)61-6666-7171-8161-6671-81
Höfter (cm)86-9191-9797-10286-9197-102
Insida ben (cm)8889908990
Rise (cm)18-1919-2020-2219-2020-22
Vikt (kg)40-5555-6565-7545-6060-75
Diskret levering100 dages returpolitik1 års garanti
Bestiller du før kl. 14.00, bliver ordren sendt samme dag!

Produktbeskrivelse

Sexet sæt i tre dele med et romantisk touch.
Bh’en har ½ skåle og er dekoreret med bånd og sløjfter. Både den matchende hofteholder og den bundløse trusse har satinbånd, der kan laves til smukke sløjfer.

KORTE DATA

Detaljer

SKU
BAC3139-BLKML

anmeldelser0

Anbefalede produkter

Relaterede produkter

DU FORTJENER BEDRE SEX!
din vogn
  • For nylig set

Din indkøbsvogn er tom!

Samlet rabat
0 kr.
I alt inkl. skat
0 kr.
Gå til kassen