Det ser ud til, at du anvender en gammel browser. Dette kan indebære, at siden ikke fungerer efter hensigten.
RED STRAPPY BODYSUIT ONESIZE
Ingen anmeldelser
139 kr.
  • Sexet i rød – kærlighedens farve
  • One size – passer de fleste
  • Justerbare bånd
  • Eye candy /Godt for øjet
  • Vovet bodystocking
  • Med søde detaljer
Læs mere om produktet
Størrelsesguide
StorlekSMLS/MM/L
Storlek34-3638-4042-4434-3840-44
BH-kupaA/BB/CC/DA/BB/C
Byst (cm)81-8686-9191-9781-8691-97
Midja (cm)61-6666-7171-8161-6671-81
Höfter (cm)86-9191-9797-10286-9197-102
Insida ben (cm)8889908990
Rise (cm)18-1919-2020-2219-2020-22
Vikt (kg)40-5555-6565-7545-6060-75

Desværre er produktet udsolgt. Men rolig! Vi kan meddele dig, så snart den er tilbage på lager.

Hold øje med produktet
Diskret levering100 dages returpolitik1 års garanti
Bestiller du før kl. 14.00, bliver ordren sendt samme dag!

Produktbeskrivelse

Busty bodystocking i sort og rød med fræk snøring på forsiden, som forrbindee bh og g-streng.
Bh’en har ½ skåle.

Størrelse: One Size

KORTE DATA

Detaljer

Cool iron
SKU
BAC3111-RED

anmeldelser0

Relaterede produkter

din vogn
  • For nylig set

Din indkøbsvogn er tom!

Samlet rabat
0 kr.
I alt inkl. skat
0 kr.
Gå til kassen