Det ser ud til, at du anvender en gammel browser. Dette kan indebære, at siden ikke fungerer efter hensigten.
På lager til omgående levering
Lace Chemise, G-String With Garter
Ingen anmeldelser
239 kr.
  • Størrelse S/M & M/L
  • Inkl. matchende trusser
  • Frækt lingerisæt
  • Med flotte blondedetaljer
  • Justerbare bånd
  • Med strømpebånd
Læs mere om produktet
Størrelsesguide
StorlekSMLS/MM/L
Storlek34-3638-4042-4434-3840-44
BH-kupaA/BB/CC/DA/BB/C
Byst (cm)81-8686-9191-9781-8691-97
Midja (cm)61-6666-7171-8161-6671-81
Höfter (cm)86-9191-9797-10286-9197-102
Insida ben (cm)8889908990
Rise (cm)18-1919-2020-2219-2020-22
Vikt (kg)40-5555-6565-7545-6060-75
Diskret levering100 dages returpolitik1 års garanti
Bestiller du før kl. 14.00, bliver ordren sendt samme dag!

Produktbeskrivelse

Sexy set with chemise, garters and thong.
The whole set is black with beautiful red details which creates the feeling of romance. With double adjustable shoulder straps. Garters are also adjustable. Stockings are not included.

KORTE DATA

Detaljer

SKU
BAC3148-REDSM

anmeldelser0

Anbefalede produkter

Relaterede produkter

DU FORTJENER BEDRE SEX!
din vogn
  • For nylig set

Din indkøbsvogn er tom!

Samlet rabat
0 kr.
I alt inkl. skat
0 kr.
Gå til kassen