Det ser ud til, at du anvender en gammel browser. Dette kan indebære, at siden ikke fungerer efter hensigten.
På lager til omgående levering
BLACK LACE UP PANTY RED RIBBON
Ingen anmeldelser
49 kr.
  • Altid til den bedste pris
  • Sensuelle blonder
  • Sexet G-streng
  • Eye candy /Godt for øjet
Læs mere om produktet
Størrelsesguide
StorlekSMLS/MM/L
Storlek34-3638-4042-4434-3840-44
BH-kupaA/BB/CC/DA/BB/C
Byst (cm)81-8686-9191-9781-8691-97
Midja (cm)61-6666-7171-8161-6671-81
Höfter (cm)86-9191-9797-10286-9197-102
Insida ben (cm)8889908990
Rise (cm)18-1919-2020-2219-2020-22
Vikt (kg)40-5555-6565-7545-6060-75
Diskret levering100 dages returpolitik1 års garanti
Bestiller du før kl. 14.00, bliver ordren sendt samme dag!

Produktbeskrivelse

Black lace panty with red lacing and a red bow.

KORTE DATA

Detaljer

SKU
BAC3116-BLKXL

anmeldelser0

Relaterede produkter

DU FORTJENER BEDRE SEX!
din vogn
  • For nylig set

Din indkøbsvogn er tom!

Samlet rabat
0 kr.
I alt inkl. skat
0 kr.
Gå til kassen