Det ser ud til, at du anvender en gammel browser. Dette kan indebære, at siden ikke fungerer efter hensigten.
På lager til omgående levering
Rød Bundløs Trusse og Strømper
Ingen anmeldelser
89 kr.
  • Altid til den bedste pris
  • Åbent i skridtet, perfekt til spontan sex
  • Gennemsigtig
  • Sexet i rød – kærlighedens farve
  • Med strømpebånd
  • Lace with flower pattern
Læs mere om produktet
Størrelsesguide
StorlekSMLS/MM/L
Storlek34-3638-4042-4434-3840-44
BH-kupaA/BB/CC/DA/BB/C
Byst (cm)81-8686-9191-9781-8691-97
Midja (cm)61-6666-7171-8161-6671-81
Höfter (cm)86-9191-9797-10286-9197-102
Insida ben (cm)8889908990
Rise (cm)18-1919-2020-2219-2020-22
Vikt (kg)40-5555-6565-7545-6060-75
Diskret levering100 dages returpolitik1 års garanti
Bestiller du før kl. 14.00, bliver ordren sendt samme dag!

Produktbeskrivelse

Rød Bundløs trusse med blomstermønster, hofteholder stropper og strømper

KORTE DATA

Detaljer

SKU
BAC3122-REDS

anmeldelser0

Anbefalede produkter

Relaterede produkter

DU FORTJENER BEDRE SEX!
din vogn
  • For nylig set

Din indkøbsvogn er tom!

Samlet rabat
0 kr.
I alt inkl. skat
0 kr.
Gå til kassen