Det ser ud til, at du anvender en gammel browser. Dette kan indebære, at siden ikke fungerer efter hensigten.
-30%
Tilbud: 30% LINGERIE
På lager til omgående levering
WHITE LACE UP PANTY PINK RIBBON
Ingen anmeldelser
34,30 kr.
Anbefalet49 kr.(-30%)
  • Altid til den bedste pris
  • Sensuelle blonder
  • Gennemsigtig
  • Sexet G-streng
Læs mere om produktet
Størrelsesguide
StorlekSMLS/MM/L
Storlek34-3638-4042-4434-3840-44
BH-kupaA/BB/CC/DA/BB/C
Byst (cm)81-8686-9191-9781-8691-97
Midja (cm)61-6666-7171-8161-6671-81
Höfter (cm)86-9191-9797-10286-9197-102
Insida ben (cm)8889908990
Rise (cm)18-1919-2020-2219-2020-22
Vikt (kg)40-5555-6565-7545-6060-75
Diskret levering100 dages returpolitik1 års garanti
Bestiller du før kl. 14.00, bliver ordren sendt samme dag!

Produktbeskrivelse

Sexy white panty with pink ribbon.

KORTE DATA

Detaljer

SKU
BAC3116-WHTXL

Anbefalede produkter

-30%
Baci
WHITE LACE UP PANTY PINK RIBBON
  • Altid til den bedste pris
  • Sensuelle blonder
  • Gennemsigtig
  • Sexet G-streng
+
Rene Rofe
Hot Hook Up - Bundløs Trusse
  • Altid til den bedste pris
  • Størrelse S/M & M/L
  • Elegante blonder
  • Perfekt til en kinky weekend
  • Åbent i skridtet, perfekt til spontan sex
+
Obsessive
Intensa - Sort G-streng
  • Elegante blonder
  • Sexet G-streng
  • Stretchmateriale
=
Køb alle for
202kr
og spare 15kr

Relaterede produkter

din vogn
  • For nylig set

Din indkøbsvogn er tom!

Samlet rabat
0 kr.
I alt inkl. skat
0 kr.
Gå til kassen