Det ser ud til, at du anvender en gammel browser. Dette kan indebære, at siden ikke fungerer efter hensigten.
På lager til omgående levering
Hvid Bundløs Trusse & Trikotage
Ingen anmeldelser
89 kr.
  • Altid til den bedste pris
  • Åbent i skridtet, perfekt til spontan sex
  • Gennemsigtig
  • Med strømpebånd
  • Lace with flower pattern
Læs mere om produktet
Størrelsesguide
StorlekSMLS/MM/L
Storlek34-3638-4042-4434-3840-44
BH-kupaA/BB/CC/DA/BB/C
Byst (cm)81-8686-9191-9781-8691-97
Midja (cm)61-6666-7171-8161-6671-81
Höfter (cm)86-9191-9797-10286-9197-102
Insida ben (cm)8889908990
Rise (cm)18-1919-2020-2219-2020-22
Vikt (kg)40-5555-6565-7545-6060-75
Diskret levering100 dages returpolitik1 års garanti
Bestiller du før kl. 14.00, bliver ordren sendt samme dag!

Produktbeskrivelse

Hvid bundløs trusse med blomstermønster og en lyserød sløjfe, samt trikotage.

KORTE DATA

Detaljer

SKU
BAC3122-WHTS

anmeldelser0

Anbefalede produkter

Baci
Hvid Bundløs Trusse & Trikotage
  • Altid til den bedste pris
  • Åbent i skridtet, perfekt til spontan sex
  • Gennemsigtig
  • Med strømpebånd
  • Lace with flower pattern
+
Fleshlight
Flight Aviator
  • Fremstillet af et hudvenligt materiale
  • Prisgaranti
  • Premiummærke. For dig, som søger ekstra høj kvalitet.
  • Diskret – perfekt at have med på rejse
  • Unik stimulerende tekstur
+
Me Seduce
Dare Me - Bianca Chemise
  • Inkl. matchende trusser
  • Sexet chemise til hende
  • Fremhæver dine smukke og kvindelige former
  • Favorit til bryllypsnatten
=
Køb alle for
677 kr

Relaterede produkter

DU FORTJENER BEDRE SEX!
din vogn
  • For nylig set

Din indkøbsvogn er tom!

Samlet rabat
0 kr.
I alt inkl. skat
0 kr.
Gå til kassen