


Denne onanilegetøj er skabt til ham, der vil udforske nye dimensioner af nydelse. Med en realistisk form med rumpe og anus, kombineret med højkvalitets TPE med blød, hudlignende følelse, giver den en oplevelse, der er svær at sammenligne med noget andet. Den rillede indre kanal forstærker hver bevægelse og giver intens stimulation langs hele længden.
Takket være sin generøse størrelse fungerer den også perfekt som penis-sleeve – et alsidigt valg for dig, der vil have mest muligt ud af dit legetøj. Det, der virkelig skiller den ud, er dens selvsmørende egenskaber – fugt blot med lidt vand før brug, så er den klar. Simpelt, smart og behageligt hver gang.
Pleje og rengøring er nemt: vask med lunkent sæbevand og et rengøringsmiddel til sexlegetøj før og efter brug. Brug gerne vandbaseret glidegel for en endnu blødere følelse og for at forlænge produktets levetid.
Realistisk, alsidig og altid klar med minimal forberedelse – præcis som det skal være.










