Det ser ud til, at du anvender en gammel browser. Dette kan indebære, at siden ikke fungerer efter hensigten.
Sorte Bundløse Trusser med Strømper
Sorte Bundløse Trusser med Strømper
På lager til omgående levering

Sorte Bundløse Trusser med Strømper

Ingen anmeldelser
89 kr.
  • Elegante blonder
  • Åbent i skridtet, perfekt til spontan sex
  • Gennemsigtig
  • Med strømpebånd
Læs mere om produktet
Størrelsesguide
StorlekSMLS/MM/L
Storlek34-3638-4042-4434-3840-44
BH-kupaA/BB/CC/DA/BB/C
Byst (cm)81-8686-9191-9781-8691-97
Midja (cm)61-6666-7171-8161-6671-81
Höfter (cm)86-9191-9797-10286-9197-102
Insida ben (cm)8889908990
Rise (cm)18-1919-2020-2219-2020-22
Vikt (kg)40-5555-6565-7545-6060-75
Bestiller du før kl. 14.00, bliver ordren sendt samme dag!

Produktbeskrivelse

Sorte trusser med blomstermønster og frække strømper, samt rød sløjfe.

HURTIGE FAKTA

Detaljer

Varenummer
BAC3122-BLKS

anmeldelser0

KØBES OFTE SAMMEN MED

+
+
=
Køb alle for
507 kr.

RELATEREDE PRODUKTER

Indkøbskurv
  • Set for nylig

Din indkøbkurv er tom!

Samlet rabat
0 kr.
I alt inkl. moms
0 kr.
Gå til kassen