Det ser ud til, at du anvender en gammel browser. Dette kan indebære, at siden ikke fungerer efter hensigten.
Sorte Bundløse Trusser med Strømper
Sorte Bundløse Trusser med Strømper

Sorte Bundløse Trusser med Strømper

Ingen anmeldelser
89 kr.
  • Elegante blonder
  • Åbent i skridtet, perfekt til spontan sex
  • Gennemsigtig
  • Med strømpebånd
Læs mere om produktet
Størrelsesguide
StorlekSMLS/MM/L
Storlek34-3638-4042-4434-3840-44
BH-kupaA/BB/CC/DA/BB/C
Byst (cm)81-8686-9191-9781-8691-97
Midja (cm)61-6666-7171-8161-6671-81
Höfter (cm)86-9191-9797-10286-9197-102
Insida ben (cm)8889908990
Rise (cm)18-1919-2020-2219-2020-22
Vikt (kg)40-5555-6565-7545-6060-75

Desværre er produktet udsolgt. Men bare rolig! Vi kan sige til, så snart det er tilbage på lager.

Hold øje med produktet
Bestiller du før kl. 14.00, bliver ordren sendt samme dag!

Produktbeskrivelse

Sorte trusser med blomstermønster og frække strømper, samt rød sløjfe.

HURTIGE FAKTA

Detaljer

Varenummer
BAC3122-BLKS

KØBES OFTE SAMMEN MED

Baci
Sorte Bundløse Trusser med Strømper
  • Elegante blonder
  • Åbent i skridtet, perfekt til spontan sex
  • Gennemsigtig
  • Med strømpebånd
Ja tak!
+
Cottelli Collection
Basic Hofteholdere
  • Med strømpebåndsclips
  • Altid til den bedste pris
  • Sexet hofteholder
  • Sensuelle blonder
Ja tak!
=
Køb begge for
278 kr.

RELATEREDE PRODUKTER

Indkøbskurv
  • Set for nylig

Din indkøbkurv er tom!

Samlet rabat
0 kr.
I alt inkl. moms
0 kr.
Gå til kassen