Det ser ud til, at du anvender en gammel browser. Dette kan indebære, at siden ikke fungerer efter hensigten.
Sorte Bundløse Trusser med Strømper
Sorte Bundløse Trusser med Strømper

Sorte Bundløse Trusser med Strømper

Ingen anmeldelser
89 kr.
Tidligere laveste pris 30 dage 89 kr.
  • Elegante blonder
  • Åbent i skridtet, perfekt til spontan sex
  • Gennemsigtig
  • Med strømpebånd
Læs mere om produktet
Størrelsesguide
StorlekSMLS/MM/L
Storlek34-3638-4042-4434-3840-44
BH-kupaA/BB/CC/DA/BB/C
Byst (cm)81-8686-9191-9781-8691-97
Midja (cm)61-6666-7171-8161-6671-81
Höfter (cm)86-9191-9797-10286-9197-102
Insida ben (cm)8889908990
Rise (cm)18-1919-2020-2219-2020-22
Vikt (kg)40-5555-6565-7545-6060-75

Desværre er produktet udsolgt. Men bare rolig! Vi kan sige til, så snart det er tilbage på lager.

Hold øje med produktet
Bestiller du før kl. 14.00, bliver ordren sendt samme dag!

Produktbeskrivelse

Sorte trusser med blomstermønster og frække strømper, samt rød sløjfe.

HURTIGE FAKTA

Detaljer

Varenummer
BAC3122-BLKS

KØBES OFTE SAMMEN MED

Baci
Sorte Bundløse Trusser med Strømper
  • Elegante blonder
  • Åbent i skridtet, perfekt til spontan sex
  • Gennemsigtig
  • Med strømpebånd
Ja tak!
+
Cottelli Collection
Trusse med perlesnørre
  • Altid til den bedste pris
  • Elegante blonder
  • Sexet G-streng
  • Med stimulerende perlebånd
Ja tak!
+
-10%
Cottelli Collection
Lace Open Crotch String Red
  • Sensuelle blonder
  • Åbent i skridtet, perfekt til spontan sex
  • Sexet i rød – kærlighedens farve
  • Europæisk design
Ja tak!
=
Køb alle for
303 kr.

RELATEREDE PRODUKTER

Indkøbskurv
  • Set for nylig

Din indkøbkurv er tom!

Samlet rabat
0 kr.
I alt inkl. moms
0 kr.
Gå til kassen